пʼятницю, 28 лютого 2020 р.

Тиждень української мови

                          Уже традиційно в нашій школі 21 лютого, у День рідної мови, стартує Тиждень української мови. Цінність цієї форми позаурочної роботи в тому, що вона є масовою, охоплює всіх школярів. У цей час здійснюються різноманітні мовні заходи, спрямовані на збагачення дітей новими відомостями про мову, поглиблення і закріплення знань з програмного матеріалу, вдосконалення культури мовлення, залучення здобувачів освіти до самостійної творчої праці над словом у всій його багатогранності. Метою всіх проведених заходів було: 
- донести красу і багатство української мови; 
- формувати відчуття краси рідної мови; 
- розвивати мовленнєві здібності; 
- збагачувати словниковий запас; 
- виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя. 

Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Діти мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанували пам'ять видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. 


У ході підготовки до Тижня української мови було випущено чергові номери стінгазет учнями 5-11 класів під гаслом «Любіть Україну і мову її солов’їну», проводили інформаційні хвилинки «Плекаймо рідну мову!», інтелектуальні ігри "Що, де, коли?", "Фонетика - це ж цікаво...", КВК У 7 -му класі,
розгадували ребуси та кросворди, малювали ілюстрації до прочитаних творів, провели тематичну виставку - екскурсію "Творчо працюємо, вивчаємо, досліджуємо".  Цікавим було проведення загальношкільного свята «Парад літературних героїв». 
Тиждень закінчився урочистою лінійкою, на якій були підведені підсумки спільної творчої роботи та відбулося нагородження переможців і найактивніших учасників.

Немає коментарів:

Дописати коментар